oferta

Całkowity koszt pełnego home stagingu uzależniony jest od specyfiki mieszkania oraz sumy, którą chcesz przeznaczyć na home staging. Liczy się wielkość mieszkania oraz obecny stan. Znaczenie ma także odległość od centrum miasta (dojazd).

Oferta podstawowa

konsultacja

W trakcie spotkania, na podstawie analizy stanu obecnego Twojej nieruchomości, doradzimy Ci jak przy niskim koszcie wkładu zwiększyć wizualną i materialną wartość mieszkania. Odnajdziemy zalety i powiemy jak je wyeksponować. Zastanowimy się nad funkcjonalnością pomieszczeń i ustawieniem mebli. Doradzimy jak optycznie powiększyć przestrzeń i jak zneutralizować charakter mieszkania. Wskażemy co ewentualnie należy usunąć oraz czego jeszcze brakuje. Zasugerujemy dobór oświetlenia pomieszczeń i zaproponujemy wiele kreatywnych pomysłów na odświeżenie i wystylizowanie elementów wyposażenia.

Wynikiem spotkania jest obszerny zapis porad, o których była mowa na spotkaniu (w formie pisemnej i zdjęciowej) z ewentualną propozycją materiałów, potrzebnych do realizacji planu.

realizacja planu

Według Twoich możliwości finansowych przygotowany zostaje kosztorys do jasno ustalonego na konsultacji planu pracy. Nasze działania z reguły polegają na:

  • „odgraceniu” i posprzątaniu,
  • „przeorganizowaniu”,
  • ponownym, funkcjonalnym urządzeniu,
  • zneutralizowaniu
  • naprawach
  • korektach oświetlenia pomieszczeń
  • malowaniu ścian, fug, mebli, armatury
  • przerabianiu i odświeżaniu elementów wyposażenia
  • kreatywnym nadaniu niepowtarzalności i stylu

Na koniec radzimy jak prowadzić prezentację domu i rozmawiać z potencjalnym kupującym, by zwiększyć szanse na sprzedaż. Otrzymujesz także nasz poradnik.

konsultacja internetowa

Na podstawie przesłanych mailowo zdjęć oraz informacji o mieszkaniu, przygotowywany zostaje zapis porad z ewentualną propozycją materiałów, potrzebnych do realizacji planu. Doradzimy Ci jak przy niskim koszcie wkładu zwiększyć wizualną i materialną wartość mieszkania. Odnajdziemy zalety i powiemy jak je wyeksponować. Zastanowimy się nad funkcjonalnością pomieszczeń i ustawieniu mebli. Doradzimy jak optycznie powiększyć przestrzeń i jak zneutralizować charakter mieszkania. Wskażemy co ewentualnie należy usunąć oraz czego jeszcze brakuje. Zasugerujemy dobór oświetlenia pomieszczeń i zaproponujemy wiele kreatywnych pomysłów na odświeżenie i wystylizowanie elementów wyposażenia.
Oferta dodatkowa

wykonanie rzutu

Ludzie są wzrokowcami, informacje w formie rysunkowej szybciej przyciągną wzrok potencjalnego nabywcy. Na Twoje zlecenie wykonamy profesjonlany rzut mieszkania. Zrobimy to na podstawie danych, które nam dostarczysz lub osobiście przeprowadzimy inwentaryzację Twojej nieruchomości.

profesjonalne zdjęcia

Fotografie nieruchomości są jednym z najważniejszych elementów ogłoszenia. To one przyciągają wzrok potencjalnego nabywcy i sprawiają, że ma ochotę zobaczyć mieszkanie na żywo. Dzięki profesjonalnej sesji zdjęciowej możesz liczyć się ze wzrostem ilości telefonów od klientów. W celnych kadrach uwydatnimy zalety i potencjał mieszkania.

oferta sprzedaży

w formie internetowej, dodanie jej do najpopularniejszych serwisów internetowych. Otrzymujesz także własny adres www, np.: www.siesprzeda.pl/oferta/wierzbowa29 Przedstawimy Twoją ofertę nie tylko poprawnie merytorycznie, ale także używając technik skutecznej perswazji. Ogłoszenie przedstawione w sposób profesjonalny i ładny wizualnie wzbudza zaufanie potencjalnego klienta.